FirmaPrzewożnicyUsługiTaborBank PrzewozówKontakt
 

 
   Firma Organika Trans

Organika Trans Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm transportowych wyspecjalizowanych w przewozie towarów przestrzennych oraz płynnych surowców chemicznych. Odbiorcami naszych usług są m.in. liderzy takich branż jak producenci pianki PUR dla przemysłu meblarskiego oraz producenci styropianu i wełny mineralnej. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje przewozy krajowe i międzynarodowe.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest dbałość o zapewnienie wyspecjalizowanego serwisu transportowego o jak najwyższej jakości, który pozwoli spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Wysoko wykwalifikowany, dynamiczny i służący wszelką pomocą personel oraz nowoczesna baza techniczna stanowią gwarancję rzetelnej i sprawnej obsługi zleceń transportowych.

   Historia firmy

Organika Trans Sp. z o.o. została powołana do życia 31.03.1995 r. przez Malborskie Zakłady Chemiczne Organika S.A. na zasadzie wydzielenia na zewnątrz ze struktur firmy działu transportu. Spowodowane to było dynamicznym rozwojem zakładów oraz powiększeniem grona odbiorców produkowanej przez nie pianki PUR. Od samego początku swojego istnienia Organika Trans Sp. z o.o. specjalizowała się w przewozach ładunków przestrzennych i budowała tabor specjalistycznych zestawów samochodowych o objętości ładunkowej dochodzącej do 120 m3.

Z biegiem czasu Spółka zaczęła również świadczyć usługi przewozowe dla coraz większej ilości kontrahentów zewnętrznych, co zdecydowało o powstaniu w 1999 roku działu spedycji krajowej. Jej zadaniem jest zarządzanie posiadanym taborem oraz współpraca z szeroką grupą przewoźników. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było powstanie w 2001 roku działu spedycji międzynarodowej, która oprócz organizacji przewozów ładunków przestrzennych, specjalizuje się również w przewozach chemii płynnej.

W chwili obecnej należymy do czołówki firm transportowo-spedycyjnych w wyżej wymienionych specjalnościach.

   Grupa Organika

Organika Trans Sp. z o.o. wraz z Malborskimi Zakładami Chemicznymi Organika Sp. z o.o. należy do prężnej grupy firm produkcyjno-handlowych połączonych wspólnym kapitałem na wzór struktury holdingowej. Główne rynki zbytu dla produktów holdingu Organika obejmują branże budowlaną, chemiczną, meblarską oraz transportu.

   Usługi firmy

Terminowość i rzetelność wykonywanych usług osiągamy poprzez dysponowanie własnym licznym taborem oraz poprzez współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami.     więcej...

   Nasz tabor

Obecnie dysponujemy 50 własnymi zestawami samochodowymi. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów ofertę przewozową poszerzamy o grupę licznych podwykonawców.    więcej...

   Zapraszamy przewoźników

Zapraszamy do współpracy Przewoźników dysponujących zestawami kubaturowymi o objętości rzeczywistej od 115 m3.    więcej...

 

 

Organika Trans
Firma | Przewoźnicy | Usługi | Tabor | Bank Przewozów | Kontakt
 Organika Trans Sp. z o.o.
 z siedzibą: 82-200 Malbork, ul. Boczna 10
 zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku,
 VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
 pod numerem 000037270, NIP 579-10-04-102
 Kapitał zakładowy: 4 088 000,00 ZŁ.
Atelier.pl. Internet Marketing